20 Листопада 2019

Створити Apple Id: як пройти безкоштовну реєстрацію в App Store?

В цій статті ви можете дізнатися, як створити Apple ID безкоштовно і користуватися всіма перевагами App Store. З таким акаунтом ви з легкістю будете скачувати і встановлювати програми та ігри з Епп Сторе. Попри те, що реєстрація займає декілька хвилин та не є складною дуже часто у багатьох власників айфонів, особливо у новачків, виникають проблеми з цим запитанням. Зараз ми розповімо вам про те, як правильно створювати власний обліковий запис в ЕплID.

Головну помилку, яку часто роблять користувачі при реєстрації в Епл Ай Ді є те, що вони заводять акаунт в додатку App Store. Якщо ви почали цю дію, в кінцевому результаті вас чекає помилка. Дуже важливо починати реєструвати безкоштовний аккаунт в Apple ID на офіційному сайті компанії.

Початок створення нового apple id на офіційному сайті компанії Епл

Після того, як ви зайдете на офіційний сайт Епл, в самому низу головної сторінки знайдіть розділ, котрий називається “Управління вашим Епл ID” після цього сміло натискайте на нього. Далі необхідно вибрати пункт “Створити новий Apple ID”. Важливо уточнити, что вам буде достатньо всього одного такого облікового запису, щоб користуватися всіма плюсами App Store на будь-яких пристроях від компанії цієї славнозвісної компанії: макбук, айпад чи айфон.

Наступним кроком, який слід виконати це заповнити власні дані:

  • Ім’я та прізвище;
  • Країну, в котрій ви мешкаєте;
  • Дату та рік вашого народження;
  • Електронну пошту;
  • Пароль.

Пам’ятайте, що пароль повинен містити, як мінімум вісім символів, літери, як верхнього так і нижнього регістру та хоча би одну цифру. Таке правило потрібне для того, щоб ваш акаунт мав потужний захист, тому що ця компанія дбає про безпеку своїх клієнтів.

Крім цього, потрібно вибрати три секретних запитання та дати відповіді на них. Будьте уважні та запишіть ці дані, так як у випадку втрати пароля або інших проблем кожен користувач може відновити доступ до власного облікового запису. 

Заповнили дані? Сміло натискаєте “Продовжити”. Після цього вам буде відправлений шестизначний код на електронну пошту. Дочекайтесь листа на email і введіть його на сайті. Вітаємо, ви завершили перший етап. В обліковому записі на сайті компанії можна змінювати пароль, вказувати способи оплати і налаштовувати інші функції.

Етап другий: створення акаунта в Apple ID без кредитної картки

Після того, як ви завершили реєстрацію на сайті відкрийте на вашому айфоні додаток iTunes Store. Тут потрібно ввести той email та пароль, котрий ви використовували у попередньому етапі реєстрації. 

У вас відкриється вікно, в котрому потрібно обрати країну та прийняти умови та положення компанії, після цього натискайте далі.

Наступне, що потрібно виконати це вибрати спосіб оплати, так як більшість додатків в Епп Сторе доступні тільки у платній версії. Перший варіант реєстрації з використанням банківської карти, другий – вказати, що у вас відсутня карта та створити аккаунт в Apple ID без кредитки. 

Ми радимо обирати другий варіант. У ньому потрібно обов’язково заповнити такі дані:

  • Вказати вулицю, на якій ви проживаєте;
  • Місто;
  • Поштовий індекс;
  • Та номер мобільного телефону.

Як тільки ви заповнили ці дані натискайте далі. Вітаємо! Ви зареєстрували власний АйДи і тепер можете скачувати додатки з цього інтернет маркета. Варто сказати, що в будь-який момент, якщо вам захочеться купити якийсь з додатків, можна поміняти спосіб оплати в особистому кабінеті на сайті.

Пам’ятайте, що компанія Apple дозволяє тільки три безкоштовних активації власного Епл ID. Не зовсім зрозуміло, з чим пов’язане таке правило, проте, якщо ваш пристрій видає повідомлення “На цьому iPhone зареєстрована максимальна кількість облікових записів” на жаль, ви більше не зареєструєтесь в App Store. Одним з можливих варіантів отримати обліковий запис – це пройти процедуру реєстрації з іншого пристрою.

 

Поділитися: